Twoje niezwykle zdjecia… ciągle przed Tobą :) . . . Zapraszamy do współpracy! 

Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA/ PACKSHOT

2

Fotografia produktowa jest dziś jednym z najważniejszych elementów marketingu każdej firmy, niezależnie od branży w jakiej dana firma działa. Odpowiednie zaprezentowanie produktu, ukazanie jego charakterystycznych elementów, faktury ma ogromny wpływ na zainteresowanie klienta. Szczególnie w dobie internetu. Dziś rzadko która firma ogranicza się do prowadzenia jednego punktu w mieście, w większości przypadków prowadzi także sprzedaż internetową. A tam…cała masa firm konkurencyjnych.
3

Jak się wybić? Jak zwrócić na siebie uwagę?

Jednym z najważniejszych punktów do spełnienia są dobre, przemyślane zdjęcia produktów!

Robienie ich na własną rękę może zaszkodzić, spowodować, że klient zakupi ten sam produkt u konkurencji tylko dlatego, że na jego zdjęciach był w stanie więcej dostrzec. Poza tym fotografie złej jakości mają wpływ także na opinie klientów o firmie, jej postrzeganie.  Prowadząc firmę, oferując produkty liczymy na ich pozytywny odbiór przez klienta, na zainteresowanie z jego strony.

Dziś rynek jest  trudny, wygrywa ten, który potrafi się sprzedać, który jest świadomy, że zdjęcia produktów i ich prezentacja to inwestycja, która się zwróci.

Nasze studio oferuje Państwu pełen zakres fotografii produktowej – od estetycznych packshot’ów, przez przemyślane zdjęcia kreacyjne po  kreatywnie zaprezentowane zdjęcia aranżacyjne. To oferta skierowana  do Firm, które chcą podwyższyć wartość własnej marki, poprzez profesjonalną prezentację swoich  produktów.

Sesje produktowe są dedykowane przedmiotom produkcji seryjnej, formom przemysłowym oraz dziełom sztuki użytkowej lub obiektom artystycznym. Efektem sesji są zdjęcia optymalnie ukazujące cechy, zalety i specyfikę produktu.

Takie zdjęcia to perfekcyjna ilustracja fotograficzna do drukowanych materiałów reklamowych; bilbordów, plakatów i ofertowych, katalogów, folderów, broszur reklamowych, a także do internetu.

 

Oferujemy pełny zakres usług w zakresie fotografii typu duch:

 • przygotowanie ubrań do sesji zdjęciowej np. prasowanie, układanie na manekinie,
  rozkładanie
 • wykonanie zdjęć produktu
 • wycinanie czyli szparowanie ubrania z tła
 • obróbkę graficzną materiału zdjęciowego
 • modelowanie kształtu ubrania, korekcja kolorów, wyostrzanie wybranych detali odzieży,
  retusz plam i innych wad na ubraniu, zbliżenia poszczególnych fragmentów
 • wymiana tła
 • przygotowanie zdjęć do publikacji zarówno na stronach www jak i w materiałach
  drukowanych

 

credit