Twoje niezwykle zdjecia… ciągle przed Tobą :) . . . Zapraszamy do współpracy! 

Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

O NAS / KONTAKT

Fotografia to dla nas emocje, miłość, radość, cała masa niezwykłych emocji, piękne światło, cudowne miejsca, ulotne chwile… ale przede wszystkim ludzie.
Zachowujemy najważniejsze momenty Waszego życia – jak można tego nie kochać? 😉

    Specjalizujemy się w profesjonalnej fotografii przeznaczonej zarówno do użytku komercyjnego, jak i prywatnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, swobodnie poruszamy się w tych obszarach. Łączymy to, co najważniejsze dla naszych klientów, czyli oryginalne pomysły  oraz najwyższą jakość końcowego materiału zdjęciowego. Doskonałe rzemiosło łączymy z kreatywnym podejściem i wyczuciem trendów.
DLA FIRM
       Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje które potrzebują profesjonalnie przygotowanych fotografii na potrzeby kampanii marketingowych, broszur, reklam, katalogów.
     Wykonujemy zdjęcia we wnętrzach, we własnym studio lub w plenerze. Nasze fotografie doskonale sprawdzają się we wszystkich kanałach komunikacji reklamowej, zarówno w obszarze ATL (druki wielkoformatowe), jak i BTL (foldery, katalogi itp.). Praca dla różnych klientów: agencji reklamowych, studiów produkcyjnych, projektantów mody, producentów prasy, wydawnictw czy odbiorców indywidualnych nauczyła nas rozumieć potrzeby klientów.
   Zapewniamy profesjonalną ekipę makijażystów, fryzjerów oraz stylistów którzy pracują przy realizacji sesji. Nasz zespół zapewnia pełną obsługę każdego projektu: począwszy od przygotowania pomysłów sesji zdjęciowej i scenografii czy pleneru, poprzez zapewnienie najlepszych w branży stylizacji i makijaży oraz modeli, a skończywszy na specjalistycznej obróbce zdjęć.
Na życzenie klienta zapewniamy catering.
DLA OSÓB PRYWATNYCH
Wykonaliśmy ponad 500 sesji dla osób prywatnych dokumentujących praktycznie wszystkie momenty życia: począwszy od reportaży ślubnych, poprzez sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce i rodzinne.  Nie zabrakło też sesji z elementami metamorfozy, buduarowych czy aktu.
Nie ma sesji czy pomysłu której nie podjęlibyśmy się 😉

Sesja zdjęciowa jest dostępna zarówno dla osób które stawiają pierwsze kroki przed obiektywem, jak i osób, które chcą powiększyć swoje portfolio. Dlatego może być idealnym prezentem dla żony czy dziewczyny.

 

Lubimy ludzi, lubimy zapytania ofertowe, lubimy jak się do nas dzwoni i pisze, lubimy spotkania :)

 

Feel invited to contact us!

tel.:   605 735 194

mail: foto@studiofm.pl

 

 

 

http://www.studiofm.pl/wp-content/uploads/2016/10/Bez-nazwy-11.jpg
/>

credit