Twoje niezwykle zdjecia… ciągle przed Tobą :) . . . Zapraszamy do współpracy! 

Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

SESJE CIĄŻOWE

 

imgp84611

Ciąża to pod wieloma względami wyjątkowy okres dla każdego, ale już w szczególności dla przyszłej mamy. Jest to jeden z piękniejszych okresów w życiu kobiety. To czas oczekiwania na ogromne zmiany i nowe wyzwania. Wtedy również kobieta rozkwita co sprawia że przyszłe mamy są przepięknymi modelkami: emanującymi szczęściem i intensywnymi emocjami

Warto więc uwiecznić na zdjęciach te niepowtarzalne 9 miesięcy.

Zdjęcia przyszłej mamy możemy wykonać:

– w domu,

– w plenerze,

– w studio.

Kobieta w ciąży jest piękna sama w sobie. Ale nie zapominajmy że kobieta w ciąży może być również sexy tak więc zapraszamy wszystkie odważne Panie na sesje w bieliźnie oraz subtelne akty.

tb1_07023

W sesji może również uczestniczyć tata oraz dzieci :)

Wykonujmy zdjęcia tak, aby przyszła mama miała wrażenie, że jej ciąża jest wyjątkowa oraz jedyna w swoim rodzaju.

Sesje ciążowe najlepiej wykonywać jest między 6 a 8 miesiącem ciąży. Jeżeli zdecydujesz się na sesję, warto jak najszybciej zabookować odpowiedni termin  :)

SZCZEGÓŁY:

CZAS TRWANIA: 1h – max.2h

CENA: 500 zł

ILOŚĆ ZDJĘĆ: 15 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce fotograficznej oraz reszta wykonanych w czasie sesji na nośniku elektronicznym

*za dodatkową opłatą o Twój makijaż może zadbać dyplomowana wiazażystka.

img_44671

PROJEKT DŁUGOFALOWY: Jeżeli zdecydujesz się na sesję na  odpowiednio wczesnym etapie ciąży, możemy zaproponować sesję cykliczną (2/3/4 częściową) po to by śledzić powiększający się brzuch a na koniec sfotografować kilkutygodniowego malucha.

USŁUGI DODATKOWE:

– fotoalbum,

– kalendarz

– duże powiększenie na ścianę

– autorski kolaż zdjęć na ścianę

imgp21281

► Jeżeli chcesz ufundować sesję w prezencie – przygotujemy dla Ciebie specjalny Karnet Upominkowy z zaproszeniem na sesję.

► Jeśli będziesz zadowolona z efektu naszej pracy, proponujemy kolejną sesję, tym razem z narodzonym już, najlepiej kilkutygodniowym maluchem (doświadczoną gwiazdą planu ;). Dla stałych klientek oferujemy program zniżkowy na każdą kolejną sesję.

rysunek

credit