Twoje niezwykle zdjecia… ciągle przed Tobą :) . . . Zapraszamy do współpracy! 

Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

ŚLUB

Ślub… jedna z najważniejszych chwil w życiu niemal każdego człowieka.

Z pewnością jest to dzień, którego przebieg szczególnie warto jest udokumentować niepowtarzalnymi fotografiami.

Pamięć ludzka jest ulotna, a nic tak nie przywołuje wspomnień jak piękne zdjęcia.

Oferujemy Państwu wyjątkową fotograficzną podróż uwieczniającą wzruszającą ceremonię ślubną, szaloną zabawę weselną oraz niezapomniany, w zależności od preferencji romantyczny bądź ekstrawagancki plener ślubny. Taki dzień będzie żył w naszej pamięci bardzo długo, wspomnienia o nim będą nam towarzyszyły przez całe życie! Profesjonalnie przygotowana pamiątka ślubna podniesie wartość i wagę tego wydarzenia. Chcemy oddać w Państwa ręce szczególny upominek, na który składają się nasze umiejętności, wiedza, kreatywność, zmysł estetyczny oraz nutka romantyzmu.

Wybór fotografa to bez wątpienia ważna decyzja wymagająca przemyślenia oraz odpowiedzenia sobie na pytanie czego tak na prawdę się oczekuje. Jedynie fotograf rozumiejący Państwa oczekiwania perfekcyjnie uwieczni najważniejsze chwile tego dnia. Bardzo nas cieszy coraz większa świadomość par przygotowujących się do ślubu, które dużą wagę przywiązują do wyboru dobrego fotografa ślubnego. Rynek fotografii ślubnej w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, a to wszystko dzięki rosnącej świadomości ludzi i umiejętności  wybierania dobrej fotografii.

Wysoki poziom fotografii gwarantuje nie tylko wykonywany zawód i wyuczona wiedza, jej wartość znacznie podnoszą także takie czynniki jak pasja do tej sztuki i zmysł artystyczny. Warto o tym pamiętać :)

Dla nas

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą szczegółową ofertą na ten dzień skontaktuj się z nami :)

mail: foto@studiofm.pl

mail to studio

 

 Jak pracujemy?

Zawsze w duecie :)

Przy reportażach fotograficznych zawsze pracuje dwóch fotografów. Praca w duecie, to możliwość pokazania tych samych sytuacji z różnych punktów widzenia oraz zderzenie różnych sposobów patrzenia na świat. Razem możemy utrwalić przebieg przygotowań u Panny Młodej i u Pana Młodego oraz w różnorodny sposób fotografować uroczystość Kościelną i przyjęcie.
W trakcie pracy nie absorbujemy Was swoją obecnością, nie reżyserujemy przebiegu wydarzeń. Wykorzystujemy naturalne oświetlenie, by nie zakłócać przebiegu ceremonii błyskaniem fleszy. Chcemy byście cieszyli się tym dniem bez dodatkowego stresu związanego z obecnością fotografów. Staramy się być niezauważalni, chwytać emocje. Do każdego fotografowanego podchodzimy osobiście, a nawet standardową uroczystość staramy się pokazać w oryginalny sposób. Nie pstrykamy tysiąca podobnych zdjęć, zależy nam na jakości, a nie na ilości.

Pracujemy nie tylko na terenie Polski ale i całej Europy. Na Państwa życzenie, będziemy obecni podczas przygotowań, następnie w kościele lub USC w trakcie ceremonii,  zabawy weselnej  – do godziny 1:00.

Jeżeli jest taka możliwość, proponujemy  niezobowiązujące spotkanie, podczas którego opowiemy o naszej  fotografii, pasji oraz o pracy w dniu ślubu.

 

Sesję plenerową realizujemy w dniu ślubu lub w innym dniu, wybranym przez Państwa. W przypadku sesji w dniu ślubu, wybieramy wspólnie czas i miejsce w taki sposób, aby jak najmniej stracić z wesela, a jednocześnie wykonać piękne zdjęcia. W przypadku  sesji plenerowej w dniu innym niż ślub, możemy spokojnie i bez pośpiechu skupić się na jej realizowaniu. Miejsce sesji wybierają Państwo, wedle gustu i życzenia – pojedziemy razem z  Wami nawet za granicę, niezależnie od tego, czy będzie to Paryż, Rzym czy Wenecja czy o wiele bardziej egzotyczne miejsce.


credit